Демонтаж – перший етап ремонту - «RADA-територія дизайну»

Демонтаж – перший етап ремонту

November 08, 2021

Коли дизайн-проект готовий, і виконані підготовчі роботи (установка тимчасової сантехніки), настав час приступати безпосередньо до ремонту квартири в новобудові.

Етапи ремонту ми перерахували в попередньому матеріалі. А зараз докладно розглянемо перший з них – демонтаж (або знесення непотрібних і зайвих перегородок).

Слід зазначити, що цей етап може зустрічатися не в кожному ремонті. Якщо початкове планування від забудовника повністю влаштовує замовника, і переносити стіни не планується, то демонтаж проводити не потрібно. Але якщо планування потрібно поліпшити, і це визначено при складанні дизайн-проекту, то бригаді будівельників необхідно демонтувати зайві перегородки.

Демонтажні роботи – досить гучні і брудні. Тому перед їх проведення потрібно потурбуватися про власний захист від пилу та уламків. Проводити такі роботи слід в респіраторі, захисних будівельних окулярах і рукавичках. Також потрібно запастися необхідними інструментами – від викрутки і лому до болгарки і перфоратора.

Важливо! Можна демонтувати тільки перегородки. Зносити несучі конструкції не можна. Якщо є необхідність проводити роботи з несучими конструкціями, це обов’язково потрібно узгодити і отримати необхідні дозволи. У більшості випадків в демонтажі несучих стін відмовлять. Все це повинно бути враховано ще на етапі складання дизайн-проекту.

У деяких випадках забудовники передають квартиру з попередніми ремонтом. Тоді вже можуть бути прокладені електричні кабелі, а на стіни нанесена штукатурка. В такому випадку на час демонтажу потрібно повністю знеструмити квартиру, щоб уникнути ураження електричним струмом.

Демонтажні роботи слід проводити зверху вниз – починати зі стелі і закінчувати підлогою. В процесі демонтажу можуть не тільки зноситися стіни, але і прибиратися штукатурка або оздоблювальні матеріали від забудовника на тих стінах, які залишаються.

Демонтаж цегляних стін потрібно починати зверху в місці стику зі стелею за допомогою молотка і зубила або перфоратора. Демонтаж стін з піноблоку проводиться за допомогою молотка і перфоратора. Перегородки з гіпсокартону або гипсоплити можна зруйнувати за допомогою простого молотка. Якщо підходити акуратно до процесу демонтажу, тоді цеглини і блоки зберігають свій зовнішній вигляд, і їх можна в майбутньому використовувати для зведення перегородок в потрібних місцях. Це дозволить заощадити на закупівлі матеріалів.

У деяких випадках крім знесення перегородок також може знадобитися і демонтаж підлоги. Цементна стяжка демонтується за допомогою відбійного молотка. Це безпечний спосіб, який не повинен зашкодити стелі у сусідів знизу.

Вивіз будівельного сміття завершує етап демонтажу. Будівельне сміття не можна викидати у звичайні сміттєві баки. Для вивезення великих обсягів будівельного сміття може знадобитися замовити вантажний автомобіль. Якщо ж акуратно демонтувати стіни з блоків, то кількість сміття можна істотно зменшити. А самі блоки потім стануть в нагоді при зведенні нових перегородок на наступному етапі ремонту. Ми розповімо про нього в наступному матеріалі. Студія «РАДА – територія дизайну» пропонує весь комплекс послуг: розробку дизайн-проекту, комплектацію та проведення ремонту. Звертайтеся до нас за консультацією за телефонами: +38 (099) 009-40-05 та +38 (095) 853-20-52.

Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
free download udemy paid course
download micromax firmware
Download Nulled WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=

Другие новости из блога

Наш партнер