Демонтаж – перший етап ремонту - «RADA-територія дизайну»

Демонтаж – перший етап ремонту

November 08, 2021

Коли дизайн-проект готовий, і виконані підготовчі роботи (установка тимчасової сантехніки), настав час приступати безпосередньо до ремонту квартири в новобудові.

Етапи ремонту ми перерахували в попередньому матеріалі. А зараз докладно розглянемо перший з них – демонтаж (або знесення непотрібних і зайвих перегородок).

Слід зазначити, що цей етап може зустрічатися не в кожному ремонті. Якщо початкове планування від забудовника повністю влаштовує замовника, і переносити стіни не планується, то демонтаж проводити не потрібно. Але якщо планування потрібно поліпшити, і це визначено при складанні дизайн-проекту, то бригаді будівельників необхідно демонтувати зайві перегородки.

Демонтажні роботи – досить гучні і брудні. Тому перед їх проведення потрібно потурбуватися про власний захист від пилу та уламків. Проводити такі роботи слід в респіраторі, захисних будівельних окулярах і рукавичках. Також потрібно запастися необхідними інструментами – від викрутки і лому до болгарки і перфоратора.

Важливо! Можна демонтувати тільки перегородки. Зносити несучі конструкції не можна. Якщо є необхідність проводити роботи з несучими конструкціями, це обов’язково потрібно узгодити і отримати необхідні дозволи. У більшості випадків в демонтажі несучих стін відмовлять. Все це повинно бути враховано ще на етапі складання дизайн-проекту.

У деяких випадках забудовники передають квартиру з попередніми ремонтом. Тоді вже можуть бути прокладені електричні кабелі, а на стіни нанесена штукатурка. В такому випадку на час демонтажу потрібно повністю знеструмити квартиру, щоб уникнути ураження електричним струмом.

Демонтажні роботи слід проводити зверху вниз – починати зі стелі і закінчувати підлогою. В процесі демонтажу можуть не тільки зноситися стіни, але і прибиратися штукатурка або оздоблювальні матеріали від забудовника на тих стінах, які залишаються.

Демонтаж цегляних стін потрібно починати зверху в місці стику зі стелею за допомогою молотка і зубила або перфоратора. Демонтаж стін з піноблоку проводиться за допомогою молотка і перфоратора. Перегородки з гіпсокартону або гипсоплити можна зруйнувати за допомогою простого молотка. Якщо підходити акуратно до процесу демонтажу, тоді цеглини і блоки зберігають свій зовнішній вигляд, і їх можна в майбутньому використовувати для зведення перегородок в потрібних місцях. Це дозволить заощадити на закупівлі матеріалів.

У деяких випадках крім знесення перегородок також може знадобитися і демонтаж підлоги. Цементна стяжка демонтується за допомогою відбійного молотка. Це безпечний спосіб, який не повинен зашкодити стелі у сусідів знизу.

Вивіз будівельного сміття завершує етап демонтажу. Будівельне сміття не можна викидати у звичайні сміттєві баки. Для вивезення великих обсягів будівельного сміття може знадобитися замовити вантажний автомобіль. Якщо ж акуратно демонтувати стіни з блоків, то кількість сміття можна істотно зменшити. А самі блоки потім стануть в нагоді при зведенні нових перегородок на наступному етапі ремонту. Ми розповімо про нього в наступному матеріалі. Студія «РАДА – територія дизайну» пропонує весь комплекс послуг: розробку дизайн-проекту, комплектацію та проведення ремонту. Звертайтеся до нас за консультацією за телефонами: +38 (099) 009-40-05 та +38 (095) 853-20-52.

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy course
download redmi firmware
Download WordPress Themes Free
udemy paid course free download

Другие новости из блога

Наш партнер