Комплектація інтер’єру, чому це треба робити саме з нами? - «RADA-територія дизайну»

Комплектація інтер’єру, чому це треба робити саме з нами?

April 22, 2021

В розробці та реалізації дизайн-проєктів є важливий етап – це комплектація. 

Сьогодні поговоримо чому вона повинна відбуватися саме з дизайнером інтер’єру.

Взагалі, такий етап ремонту, як комплектація не є обов’язковим, але більше 80-ти відсотків наших замовників її все ж таки замовляють у нас. 

Реальний візуал

При розробці дизайн-проєктів, візуалізаціях та плануванні наші дизайнери завжди  враховують всі особливості всіх комплектуючих та їх наявність. 

Звідси іде перший висновок – наші дизайнери застосовують тільки реальні матеріали, меблі, предмети освітлення та декор та тісно співпрацюють з нашим відділом комплектації. Тобто, якщо ви бачите картинку свого інтер’єру, наша директорка відділу комплектації Світлана Щербак, завжди може точно запропонувати бренд, постачальника або виробника. 

Специфікація інтер’єру

Цей документ ми пропонуємо нашим замовникам. Що він має містити? 

  1. Найменування;
  2. Бренд;
  3. Колір;
  4. Розмір;
  5. Кількість;
  6. Зображення;
  7. Ціна

Всі ці параметри завжди дають повну картину того, що буде у вас в інтер’єрі. А головне, дає розуміння чи можливо укомплектувати весь проєкт згідно бюджету. Наші спеціалісти розглядають дизайн як одне ціле, та спираються не тільки на масштаби, а й на побажання клієнта та власний досвід. Ми точно знаємо всіх надійних постачальників та виробників та завжди відслідковуємо тренди на українських та міжнародних виставках. 

Результат нашої комплектації

Після того,  як отримано альбом з дизайн-проєктом та розміщено замовлення на комплектацію, наші спеціалісти приступають до роботи. Ми складаємо кошторис та затверджуємо його у замовника. Протягом всієї реалізації, ми замовляємо всі товари у виробника (постачальника), контролюємо етапи виробництва, строки, доставку та встановлення всіх комплектуючих на об’єкті. Ми завжди тримаємо руку на пульсі, тому ведем комунікацію із замовником, консультуємо з приводу креслень та дизайну, рекомендуємо можливі заміни та гарантовано пропонуємо надійних постачальників. Фактично, берем все в свої руки та в результаті ви отримуєте реалізацію проєкту згідно дизайну, міцні нерви та якісні товари в інтер’єрі.

Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course
download intex firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy free download

Другие новости из блога

Наш партнер