Нові тренди: що змінив COVID19 в дизайні інтер'єрів - «RADA-територія дизайну»

Нові тренди: що змінив COVID19 в дизайні інтер’єрів

April 16, 2021

Пандемія захопила увесь світ та вплинула навіть на дизайн інтер’єру.

Під час локдаунів ми пильно розглянули свої будинки та поміняли погляди на те, як вони побудовані та чим наповнені. Як адаптувати інтер’єр в нових реаліях та які правила дотримуватися при ремонті квартир, розповіла дизайнер студії RADA Світлана Бут

ДОМАШНІЙ ОФІС

Багато хто вже зрозумів: з обіднього столу зробити робочий надовго не вийде, а неестетичний фон в zoom показувати не хочеться. Спілкування по відеозв’язку закликає виділити місце для робочої зони будинку, без бардаку на задньому плані. Це може бути куточок з яскраво забарвленою частиною стіни, декорованої стильними постерами, зі зручною для роботи меблями, розетками та гарним освітленням.

У приватних будинках можна задуматися про повноцінний кабінет – для тих, хто не збирається повертатися в офіс після карантину.

ГОСТЬОВИЙ САНВУЗОЛ БІЛЯ ВХОДУ

Звичка мити руки зразу після приходу додому внесла нову тенденцію – розташовувати гостьовий санвузол біля входу. Чи варто говорити, що змішувачі та унітази повинні бути з сенсорним управлінням.

БІЛЬШЕ ПЕРЕГОРОДОК

Попит на дизайн інтер’єру з ізольованими кімнатами сильно зростає. Замість відкритого open space люди знову захотіли автономності. Ділити квартири на кімнати, щоб кожен член сім’ї мав особистий простір, – нова потреба.

ТРАНСФОРМЕРЫ

Щоб не збожеволіти, у активних екстравертів з’явилося бурхливе бажання створювати різні сценарії життя. Щось змінити, скласти, сховати і переставити без особливих зусиль дозволять модульні меблі. Вони в лідерах!

ПРОДУМАНІ КУХНІ

Закриття кафе та ресторанів спонукає нас готувати самим та збиратися на свята вдома. Повноцінні кухні з продуманими системами зберігання з метою уникнення візуального безладдя, та зона їдальні, де вистачить місця всім, – актуальний запит дизайнерам.

НОВІ ІНТЕРТЕЙМЕНТ-ЗОНИ

Додатково до всього закрилися спортзали, кінотеатри, басейни, сади, школи. Тому замовники хочуть бачити в своїх проектах зони для розміщення турніків, підвісних trx, спортивні куточки для дітей, простору для домашнього навчання та бібліотек (так, карантин повернув нам час для читання книг!)

У заміських будинках стає актуальною переробка підсобних приміщень в спортзали, власні басейни, домашні кінотеатри.

БЛИЖЧЕ ДО ПРИРОДИ

Через неможливість дістатися до парків, жителі мегаполісу хочуть більше зелені в інтер’єрі. Один із трендів – вертикальне озеленення та фіто-стіни. Також це можуть бути природні мотиви в шпалерах, текстилі та принти з імітацією листя.

ДЕКОР

Люди звернули увагу на свої голі стіни і зрозуміли, що це нудно. Багато хто почав прикрашати будинки самі, щоб оживити їх. Все більше уваги замовники хочуть приділяти атмосфері інтер’єру. Адже правильно підібраний декор створює затишок і тепло.

ДОМА ЗАМІСТЬ КВАРТИР

Для багатьох квартири перетворилися в келії для відбування покарання. До того ж, суспільне житло несе в собі багато загроз: антисанітарія під’їздів, ліфтів. Можливість вийти на свіже повітря на власному подвір’ї, або хоча б на терасу – дорогого коштує.

АКЦЕНТ НА НАТУРАЛЬНІСТЬ

Постійно перебуваючи в одному просторі, очі втомлюються від завжди кричущих відтінків і деталей. У пріоритеті за основу брати спокійну палітру, природне світло, натуральні текстури: дерево, шпон, ротанг, шкіра, бавовна, вовна, шовк і т.д.

ЯКІСНИЙ РЕМОНТ

І глобальні, і дрібні недоліки в ремонті сильно псують якість життя. Незважаючи на очікування, замовники не хочуть економити на цьому, а навпаки вкладаються в свої квартири. Адже ніхто не знає, який ще сюрприз принесе нам коронавірус. І все, що у нас є – наш дом.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy free download
download huawei firmware
Download Nulled WordPress Themes
online free course

Другие новости из блога

Наш партнер