Проєкт 1-кімнатної квартири площею 38 м2 в ЖК «Файна Таун» - «RADA-територія дизайну»

Проєкт 1-кімнатної квартири площею 38 м2 в ЖК «Файна Таун»

November 22, 2021

Ми додали в Портфоліо ще один проект, який ми розробили для замовників в житловому комплексі «Файна Таун».

В 1-кімнатній квартирі площею 38 м2 буде проживати молода сім’я з маленькою донечкою. Тому в проекті необхідно було передбачити місце для дитячого ліжка. Це буде тимчасове житло на 2-3 роки, поки донечка не підросте.

Основним проханням було зробити інтер’єр максимально затишним, теплим та домашнім. Для цього ми, спільно із замовниками, обрали напрямок сучасної класики.

Замовники висловили бажання оформити квартиру у світло-молочній гамі й гармонічно вписати в інтер’єр контрастні кольори. Ми реалізували ці побажання в текстилі, в покритті підлоги в санвузлі, у вигляді яскравих акцентів на фасадах кухні, в передпокої – яскраво виділили місце для сидіння.

Ще одним побажанням замовниці було зробити покриття підлоги ялинкою та поєднати складні текстури – що ми і втілили в проекті.

Ознайомитися з іншими нашими проектами ви можете в розділі Портфоліо.

Студія «РАДА – територія дизайну» пропонує послуги з розробки дизайну, комплектації та комплексного ремонту під ключ! Дізнатися подробиці ви можете в нашому офісі в «Файна Таун» (вул. Салютна, 2, будинок №1, навпроти будинку №6) або за телефонами +38 (099) 009-40-05 та +38 (095) 853-20-52.

Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy free download
download xiomi firmware
Download Nulled WordPress Themes
download udemy paid course for free

Другие новости из блога

Наш партнер