Проєкт 1-кімнатної квартири площею 38 м2 в ЖК «Файна Таун» - «RADA-територія дизайну»

Проєкт 1-кімнатної квартири площею 38 м2 в ЖК «Файна Таун»

November 22, 2021

Ми додали в Портфоліо ще один проект, який ми розробили для замовників в житловому комплексі «Файна Таун».

В 1-кімнатній квартирі площею 38 м2 буде проживати молода сім’я з маленькою донечкою. Тому в проекті необхідно було передбачити місце для дитячого ліжка. Це буде тимчасове житло на 2-3 роки, поки донечка не підросте.

Основним проханням було зробити інтер’єр максимально затишним, теплим та домашнім. Для цього ми, спільно із замовниками, обрали напрямок сучасної класики.

Замовники висловили бажання оформити квартиру у світло-молочній гамі й гармонічно вписати в інтер’єр контрастні кольори. Ми реалізували ці побажання в текстилі, в покритті підлоги в санвузлі, у вигляді яскравих акцентів на фасадах кухні, в передпокої – яскраво виділили місце для сидіння.

Ще одним побажанням замовниці було зробити покриття підлоги ялинкою та поєднати складні текстури – що ми і втілили в проекті.

Ознайомитися з іншими нашими проектами ви можете в розділі Портфоліо.

Студія «РАДА – територія дизайну» пропонує послуги з розробки дизайну, комплектації та комплексного ремонту під ключ! Дізнатися подробиці ви можете в нашому офісі в «Файна Таун» (вул. Салютна, 2, будинок №1, навпроти будинку №6) або за телефонами +38 (099) 009-40-05 та +38 (095) 853-20-52.

Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
udemy free download
download xiomi firmware
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=

Другие новости из блога

Наш партнер