Текстильний дизайн. Що потрібно знати? - «RADA-територія дизайну»

Текстильний дизайн. Що потрібно знати?

May 31, 2021

Сьогодні хочемо розказати вам про текстильній дизайн

Коли до нас звертаються замовники, завжди лунає  питання: чи можна відмовитися від текстильного оформлення?

Ми завжди кажемо «Ні» і ось чому.

Текстильний дизайн – це особливий вид мистецтва. Завдяки йому ви зможете підкреслити свій стиль в інтер’єрі згідно дизайн-проєкту, перенаправити його в інше русло або, навіть, змінити повністю.

Що потрібно знати?

Якісний та вишуканий  інтер’єр завжди вимірюється правильно підібраним текстилем. Штори, покривала, чохли або м’які меблі, декоративні подушки та килими. Це ті деталі, які надають особливий вигляд та затишок в вашій квартирі, будинку або комерційному просторі.  Крім того, якщо ви зовсім не настроєні на масштабний ремонт, за допомогою нових тканин можна оновити інтер’єр, приховати недоліки та підкреслити найкращі сторони вашого житла.

Коли?

Дуже важливо починати обговорювати все декорування на етапі проектування інтер’єру. Тут ви зможете прорахувати всі деталі, розрахувати бюджет та побачити, як це буде у візуалізації.

З ким?

Звісно з професійним текстильним дизайнером. Саме він знає всі особливості тих чи інших тканин, фурнітури та може гарантувати якість виробу.  А ще, наш текстильний дизайнер заощаджує гроші та час замовників. Він все знає про особливості планування житла та модні тренди.

Скільки?

Наші спеціалісти завжди можуть запропонувати якісний текстиль за хорошу ціну. Але, якщо ви обираєте недорогу тканину, то точна не можна економити на її кількості. Саме за рахунок густого драпірування штори будуть виглядати елегантно та доповнять затишок у вашому домі.

Звертайтеся за допомогою, наші спеціалісти врахують всі тонкощі вашого дизайн-проєкту та запропонують найкращі рішення для нього.

Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
free download udemy course
download karbonn firmware
Free Download WordPress Themes
free download udemy paid course

Другие новости из блога

Наш партнер