Як правильно обрати кухню? - «RADA-територія дизайну»

Як правильно обрати кухню?

June 03, 2021

Замовляючи дизайн-проєкт, кожна господиня розмірковує про кухню та її наповнення.

Якщо, в будь – якій іншій кімнаті ви можете варіювати стилем, кольором та просто підібрати схожі предмети, то при підборі кухні ви маєте врахувати всі нюанси.

Наприклад, всі ми знаємо, що в кухні відбуваються різні процеси, пов’язані з приготуванням їжі, та щоб меблі залишились надовго неушкодженими, вкрай важливо, правильно підібрати надійні матеріали для них.

Стиль та конструктив

Існує дуже багато різноманітних стилів інтер’єру, але більшість наших замовників віддають перевагу сучасному та класичному. Наприклад, для невеликих просторів більше підійде стиль модерн. Але, якщо ви будуєте власний просторий будинок, кухня в класичному стилі підійде ідеально.

Колір

Тут все залежить від уподобань замовників та затвердженого дизайн-проєкту. Але є деякі лайфхаки. Першочергово зверніть увагу в якому просторі  буде стояти майбутня кухня: сонячна або темна сторона?  Там де світла мало, краще підбирати теплі відтінки фарбування: бежевий, жовтий, коричневий та інш.  Відповідно, до сонячної сторони світу пасує більше холодні відтінки: сірий, синій, блакитний та інш.

Матеріали та фурнітура

Чому спочатку треба знати стиль та колір майбутньої кухні?  Тому, що коли ви вже визначилися з цим, можна розглядати велику кількість матеріалів. Тим паче, постачальники зараз можуть виготовити майже все, але важливо знати що ви хочете. Обирайте надійні та екологічно чисті матеріали. Це може бути натуральна деревина, ДСП, МДФ, метал, HPL – панелі, скло або пластик.

Коли вже обраний колір, стиль, матеріали та зроблено конструктив, варто підібрати кухонну техніку.  Ми радимо, використовувати вбудовану техніку. Так кухня буде виглядати витончено та гармонійно. Звісно ми знаємо, що це може бути трохи дорожче ніж зазвичай, але це варто того. 

Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
free download udemy course
download samsung firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
online free course

Другие новости из блога

Наш партнер