З чого починати ремонт в новобудові: дизайн-проект - «RADA-територія дизайну»

З чого починати ремонт в новобудові: дизайн-проект

August 17, 2021

Театр починається з вішалки, а хороший ремонт – з ретельно продуманого дизайн-проекту. Без продуманого плану ремонт стане болісним процесом, який вимагає багато часу, грошей, нервів і «переробок». Тому найперше завдання – розробити грамотний проект.

Хтось може подумати, що створення дизайн-проекту зводиться до розстановки меблів і «вимальовування картинок», підбору фарби для стін та плитки для санвузла. Це не зовсім так. За розробкою «красивої картинки» стоїть чітко вибудувана композиція, співвідношення форм в масштабі, поєднання матеріалів і фактур, гра кольору і світла, які, з’єднуючись в загальну систему, і перетворюються в унікальну концепцію інтер’єру. Формування дизайн-проекту передбачає не тільки розробку візуалізацій, але і підготовку креслень, необхідних будівельній бригаді для правильної реалізації задуманих планів. Таким чином, на виході замовник отримує пакет документів, що включає 3D-візуалізації, двомірні плани, креслення зі специфікаціями і об’ємами, необхідні для проведення ремонтних робіт, прорахунку бюджету і закупівлі матеріалів.

Дизайн-проект враховує індивідуальні інтереси і запити майбутніх мешканців. Виходячи з цього, продумується можливе перепланування для більш раціонального використання площі квартири. Склад робочої документації включає: плани демонтажу, зведення нових конструкцій, оптимальної розстановки меблів, плани теплих підлог, схеми розводки електрики, кондиціонування, плани стель і підлог, розгортки стін.

Крім того, часто доводиться заново формувати простір санвузлів, оскільки схеми від забудовників не зовсім повно відповідають запитам мешканців. У такому випадку потрібно спроектувати підведення і відведення води до кожного пристрою-споживача. І потрібно пам’ятати про фільтрацію води, захист від можливих протікань.

З чого починати ремонт в новобудові: дизайн-проект

При складанні проекту фахівець враховує потреби мешканців в освітленні, кондиціонуванні приміщень, розміщенні електричних приладів і електронної апаратури. Виходячи з цього, формуються схеми розміщення освітлення, вимикачів, розеток, кондиціонерів, теплих підлог, систем безпеки, мережевого обладнання та інших електричних приладів, а іноді (за бажанням клієнта) – розробка систем розумного будинку.

Ще дизайн-проект містить докладні схеми розкладки плитки (на стінах і підлогах, в санвузлах та інших приміщеннях), розміщення покриття для підлоги. Це спрощує закупівлю і прорахунок матеріалів. І, крім того, проект включає інформацію про необхідні матеріали, їх кількість та вартість. Так що можна заздалегідь сформувати цільовий бюджет і розробляти проект з урахуванням цієї суми. Крім того, при наявності дизайн-проекту можна планувати етапи ремонту та окремий бюджет для кожного з них.

Також потрібно відзначити, що професійно підготовлений дизайн-проект дозволяє істотно заощадити в процесі ремонту. Адже кількість потрібних матеріалів та робіт прораховано заздалегідь, отже не буде потрібно купувати матеріали «на око» або з надлишком. Далеко не кожна дизайнерська студія пропонує своїм клієнтам знижки від партнерів, що дає додаткову економію. Нарешті, дотримання строгого плану без необхідності чекати і переробляти дозволить зберегти непоправний ресурс – час.

Таким чином, підготовка дизайн-проекту є обов’язковим першим етапом будь-якого ремонту в новобудові.

Замовте розробку дизайну у студії «РАДА – територія дизайну»! Для замовників з «Файна Таун» – авторський нагляд безкоштовно! Приклади наших робіт можна переглянути в розділі «Портфоліо».

Телефон для замовлень: +38 (099) 009-40-05

Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
free download udemy paid course
download huawei firmware
Download Nulled WordPress Themes
download udemy paid course for free

Другие новости из блога

Наш партнер